Om oss

Norsk Lokomotivmannsforbund

  • Fagorganisasjon for lokomotivførere i Norge
  • Opprettet 22.oktober 1893 og organiserer lokomotivførere fra hele landet, ansatt i Statlig-, Spekter- og NHO-sektoren
  • Forbundet har for tiden 1595 medlemmer
  • Forbundshistorikk
  • Tilsluttede foreninger

Vedtekter

Handlingsplan


Kontaktinformasjon

Norsk Lokomotivmannsforbund
Svingen 2,
0196 Oslo

Telefon: +47 23 30 21 10
E-post: nlf@lokmann.no
Hjemmeside: webmaster@lokmann.no


Forbundsstyret

Rolf Ringdal
Leder
Mob: +47 916 79 998
Tel: +47 23 30 21 13
E-post: ringdal@lokmann.no
Jan-Even Nystad
Nestleder
Mob: +47 918 32 723
Tel: +47 23 30 21 12
E-post: nystad@lokmann.no
Grethe Thorsen
Forbundssekretær
Mob: +47 906 76 182

E-post: thorsen@lokmann.no
Eirik Larsson
Forbundsstyremedlem
Mob: +47 952 47 095

E-post: larsson@lokmann.no
Arve Sørensen
Forbundsstyremedlem
Mob: +47 926 18 488

E-post: sorensen@lokmann.no
Oddvar Dalen
Forbundsstyremedlem
Mob: +47 916 66 351

E-post: dalen@lokmann.no
Julie-Isabell Løvdal
Forbundsstyremedlem
Mob: +47 916 47 551

E-post: lovdal@lokmann.no
Steinar Nordermoen
Vernekoordinator
Mob: +47 918 32 722
Tel: +47 23 30 21 15
E-post: nordermoen@lokmann.no
Ove-Johnny Velle
1. vara
Mob: +47 915 77 041

E-post: velle@lokmann.no

Utvalgene

Leif Bjarne Nordtømme
STU CargoNet AS
Mob:+47 481 89 060

E-post: leibn@online.no
Terje Solberg
STU Green Cargo
Mob: +47 934 62 835

E-post: tersolbe@online.no
Arild Mangerud
STU NSB AS
Mob: +47 918 32 728

E-post: amangeru@online.no
Rita Jørgensen
Studiesekretær
Mob: +47 913 35 351

E-post: studieutvalg@lokmann.no

Administrasjonen

Catharina Meradi
Sekretær

Tel: +47 23 30 21 10
E-post: meradi@lokmann.no